آغاز فراخوان گرنت فناوری جوانه

برنامه گرنت فناوری از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف «ایجاد بستر لازم برای اثبات ایده‌های تحقیقاتی و توسعه فعالیت‌های نوآورانه و فناورانه در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی» طرح‌ریزی شده است. در همین راستا دور اول «طرح گرنت فناوری جـوانه» از ۹ اسفندماه ۹۹ آغاز خواهد شد.

گرنت جوانه به رساله‌ها و پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی تعلق می‌گیرد که با رویکرد نوآورانه و فناورانه در راستای پاسخگویی به نیازهای تحقیقاتی جامعه، سازمان‌ها و نهادهای اجرایی/ اقتصادی و یا توسعه و تجاری‌سازی فناوری تعریف شده باشد.

اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی که استاد راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری هستند،‌ مخاطبین اصلی طرح جوانه خواهند بود.

پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف به عنوان پایگاه همکار دفتر امور فناوری وزارت عتف، مجری طرح در دانشگاه صنعتی شریف بوده و از اساتید و دانشجویان محترم دانشگاه صنعتی شریف دعوت می‌نماید در این طرح شرکت کنند.

شبکه تاد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) از کلیه پایان‌نامه‌ها/رساله‌های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که دارای ایده‌های فنّاورانه و بازارگرا که در راستای دستیابی به “MVP” و در برنامه جوانه وزارت عتف پذیرفته شده‌اند، در قالب “گرنت جوانه فاوا “حمایت می‌کند.