شیمیچی؛ از فرمولاسیون تا تأمین مواد اولیه

مسئول فنی شرکت رایان شیمی شریف گفت: شیمیچی از ایده تا محصول را پشتیبانی می‌کند و از خدمات تحقیق و توسعه در زمینه فرمولاسیون محصولات آرایشی بهداشتی تا برخی مواد اولیه پیشرفته این صنعت را تأمین می‌کند.
به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری شریف «علیرضا مدنی، مسئول فنی شرکت رایان شیمی شریف» گفت: شرکت تحقیقاتی رایان شیمی شریف که با نام تجاری شیمیچی فعالیت می‌کند با هدف توانمند کردن صاحبان صنایع آب انرژی و آرایشی بهداشتی و همچنین ارتقای سطح کیفی محصولات دانش‌محور تأسیس شده است. زمینه فعالیت این شرکت به‌طور تخصصی «فرمولاسیون مواد شوینده و آرایشی و بهداشتی و همچنین آب و انرژی» است.
رایان شیمی شریف در جهت کمک به کارآفرینان در اصلاح معضلات فنی یا تعریف محصولات جدید و با تقویت ۳ رسالت اصلی خود یعنی آموزش، مشاوره و تحقیق می‌کوشد تا به‌عنوان نهادی از خانواده بزرگ صنعت، نقش موثری در ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای حوزه آرایشی بهداشتی و شوینده ایفا کند.
مدنی با اشاره به بخش دیگر فعالیت‌های این شرکت گفت: قسمت دوم فعالیت این شرکت در حوزه تأمین و فروش مواد اولیه پیشرفته است که در قسمت خاصی از این صنایع استفاده می‌شود.
وی افزود: آزمایشگاه تحقیق و توسعه شیمیچی مستقر در مرکز رشد شریف با مجوز فناوری از پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف خدمات آنالیز دستگاهی در حوزه آب و انرژی را ارائه می‌دهد.
مدنی با بیان اینکه شرکت رایان شیمی شریف از حدود دو ماه پیش در ناحیه نوآوری شریف مستقر شده، گفت: دریافت مجوزهای مورد نیاز در این ناحیه به اعتبار مجموعه ما کمک کرده و به‌طور کلی پارک علم و فناوری شریف در معرفی شرکت ما نقش مهمی داشته است.