انعقاد تفاهم‌نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری شریف با بانک تجارت

صندوق پژوهش و فناوری شریف در راستای تسهیل ارائه خدمات مالی به شرکت‌های ناحیه نوآوری شریف و شرکت‌های دانش‌بنیان تفاهم‌نامه‌ای با بانک تجارت به امضا رساند.
به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری شریف، صبح امروز، صندوق‌ پژوهش و فناوری شریف و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران با بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
در همین راستا، براساس تفاهم‌نامه امضا‌شده، بانک تجارت برای تسهیل در خدمات‌رسانی بهتر به شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام به راه‌اندازی دفتر خدمات‌رسانی در صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و صندوق پژوهش و فناوری شریف خواهد کرد تا فرآیند تشکیل پرونده تسهیلات و افتتاح حساب با سرعت بیشتری طی شود. همچنین به گفته «حمیدرضا شریفیان، معاون راهبری بازار و توسعه کسب‌و‌کار بانک تجارت» از ارزیابی و نظر کارشناسی صندوق‌ها برای ارائه تسهیلات و بررسی عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده خواهد شد و صندوق‌ها با ظرفیت‌سنجی نسبت به عملکرد شرکت‌ها می‌توانند شرکت‌های توانمند را به بانک تجارت معرفی کنند.
در این جلسه مواردی همچون تسهیل در نرخ تسهیلات متناسب با بازه زمانی بازگشت سرمایه شرکت‌های دانش‌بنیان، متناسب‌سازی دوره بازپرداخت تسهیلات و تسهیل در وثائق از سوی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری شریف به‌عنوان درخواست صندوق‌ها برای تسهیل‌گری در ارائه خدمات مطرح شد.
این مراسم با حضور «مجید دهبیدی‌پور‌، رئیس پارک علم و فناوری شریف، حمیدرضا شریفیان، معاون راهبری بازار و توسعه کسب‌و‌کار بانک تجارت، سید مهدی سادات‌رسول، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری شریف و محمدمهدی فریدوند، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران» در سالن مجتمع خدمات فناوری دانشگاه شریف برگزار شد.