ارائه خدمات پزشکی آنلاین برای کاهش بستری بیماران

هم‌بنیان‌گذار شرکت رادیکال مدیکال با اشاره به خدمات شتاب‌دهنده شریف در حوزه ارائه تسهیلات، مشاوره فنی، فروش و بازاریابی و برگزاری دوره‌های آموزشی، گفت: شرکت ما در حوزه پلتفرم ارائه خدمات پزشکی فعالیت دارد که بیمار را به پزشک متصل و خدمات آنلاین پزشکی به او ارائه می‌کند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری شریف، مهدی خزایی، هم‌بنیان‌گذار شرکت رادیکال مدیکال با بیان اینکه شرکت ما در حوزه پلتفرم ارائه خدمات پزشکی فعالیت می‌کند، گفت: این پلتفرم بیمار را به پزشک متصل و خدمات آنلاین پزشکی به او ارائه می‌کند.
به گفته وی، مزیت محصول شرکت رادیکال مدیکال نسبت به سایر شرکت‌ها این است که خدمات آن شبانه‌روزی و به صورت آنلاین است. پزشک با استفاده از سنسورهایی که علائم حیاتی را اندازه‌گیری می‌کنند، به صورت آنلاین وضعیت او را کنترل می‌کند.
خزایی ادامه داد: این سنسور‌ها به سیستم عامل اندروید متصل و به سرور شرکت منتقل می‌شود تا از طریق ابزار هوش مصنوعی پالایش شود و اقدامات لازم انجام گیرد.
هدف ما کاهش هزینه‌های درمان و کاهش بستری در بیمارستان‌ها است.
وی با بیان اینکه این شرکت از حدود ۴ ماه گذشته در پارک علم و فناوری شریف مستقر است و از خدمات شتاب‌دهنده شریف استفاده می‌کند، تصریح کرد: از جمله این خدمات «تسهیلات مالی بلاعوض ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومانی، مشاوره فنی، فروش و بازاریابی و برگزاری دوره‌های آموزشی» را می‌توان نام برد.