ارائه خدمات کاربردی به شرکت‌های استارت‌آپی

زیست‌بوم ناحیه نوآوری شریف شاهد حضور انواع بازیگران مختلف بوده است. هر یک از بازیگران و هم‌افزایی و روابط متقابل میان آنها موجب ایجاد فضایی پویا و مستعد برای شکوفایی کسب‌وکارهای نوآور در این منطقه شده است. شرکت نوین تجارت بین‌الملل به عنوان یکی از تامین‌کنندگان خدمات در بخش خصوصی محسوب می‌شود که به شرکت‌های استارت‌آپی مستقر در ناحیه نوآوری شریف خدمات ارائه می‌دهد.
به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری شریف «فرشاد اسفندیاری، کارشناس فروش شرکت نوین تجارت بین‌الملل» از نحوه برقراری ارتباط با پارک علم و فناوری شریف توضیح داد: بعد از صحبت‌های اولیه با علیرضا جعفر، مدیر برنامه‌ریزی پارک علم و فناوری شریف و با در نظر گرفتن ظرفیت‌های موجود پارک بر آن شدیم تا به شرکت‌های مستقر در این ناحیه متناسب با فعالیت مجموعه خود خدمات ارائه دهیم.
نوین تجارت بین‌الملل در واقع به عنوان یک شرکت واردکننده انواع قطعات و تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی از معتبرترین فروشگاه‌های جهان است. اسفندیاری ادامه داد: این شرکت قادر به واردات هر نوع قطعه الکترونیکی اعم از کانکتورهای مخابراتی، بردهای چندلایه و تامین کابل و… است.  
او همچنین درباره دیگر فعالیت‌های این شرکت افزود: نوین تجارت بین‌الملل تاکنون با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلفی جهت مونتاژ و تولید قطعات همکاری داشته است. اگر شرکتی درخواست تولید محصولی چه از نظر طراحی و چه از نظر ساخت و کنترل کیفیت در حوزه مخابرات و الکترونیک را داشته باشد این مجموعه توانایی خدمت‌رسانی را دارد.
او اضافه کرد: حضور ما در ناحیه نوآوری شریف فرصتی مناسب برای ارائه خدمات به مشتریان حاضر در محدوده است. امیدواریم پارک علم و فناوری شریف نیز با برگزاری جلسات متعدد، آشنایی بیش از پیش شرکت‌های تامین‌کننده خدمات، مشتریان و استارت‌آپ‌ها را فراهم سازد.
اسفندیاری پیشنهاد داد: ساخت گروه‌های همگن در پلتفرم‌های آنلاین که در آنها شرکت‌ها بسته به نوع صنعت دسته‌بندی می‌شوند، می‌تواند بهترین پل ارتباطی برای شرکت‌های تامین‌کننده خدمات ناحیه نوآوری شریف باشد و خدمات خود را بهتر و سریع‌تر به شرکت‌ها ارائه دهند.