از ارائه پیام‌رسان سازمانی تا قابلیت کپی ترید

مدیرعامل توسعه فناوری نیلوا با تاکید بر این که ظرفیت‌های پارک علم و فناوری شریف هزینه‌های سربار‌ کارآفرینی را برای شرکت‌ها کاهش می‌دهد، از ارائه پیام‌رسان سازمانی و قابلیت کپی تریدر از سوی این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری شریف، بیست‌و‌دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار از روز سه‌شنبه ۲۳ آذرماه کار خود را آغاز کرد که ۷ شرکت در غرفه پارک علم و فناوری شریف حضور دارند.
«مهدی حسن‌زاده، مدیرعامل توسعه فناوری نیلوا» در حاشیه این نمایشگاه با بیان اینکه فعالیت این شرکت در حوزه ارائه راهکارهای مبتنی‌بر نرم‌افزار است، گفت: شرکت‌ها و سازمان‌ها نیازمندی‌ها و چالش‌های خود را به ما معرفی می‌کنند تا برای این چالش‌ها، راهکارهای مبتنی ‌بر نرم‌افزار ارائه کنیم.
وی با بیان اینکه طراحی و توسعه یک اپلیکیشن موبایل، طراحی و توسعه نرم‌افزار و… از جمله این چالش‌ها است، اظهار کرد: ما یک شرکت پیمانکاری هستیم که تاکنون توانستیم کار خود را با شرکت‌های مختلف گسترش دهیم. به‌تازگی هم به صورت مناقصه‌ای وارد همکاری‌های گسترده با شرکت‌های دولتی از جمله پتروشیمی، همراه اول و ایران‌خودرو شدیم.

حسن‌زاده با بیان اینکه در این شرکت در کنار توسعه خدمات نرم‌افزار و ارائه راه‌حل، محصولات تخصصی هم ارائه می‌شود، تصریح کرد: یکی از این محصولات پیام‌رسان سازمانی است که به صورت B2B ‌به سازمان‌ها ارائه می‌شود. این پیام‌رسان با رویکرد پیام‌رسان‌های عمومی متفاوت است و ویژگی‌هایی از جمله پنل مدیریتی، رعایت سلسله‌ مراتب سازمان، امنیت بالا و قابلیت نصب در سرور‌های داخلی سازمان را دارد.

وی با بیان اینکه محصول دیگر این سازمان، نرم‌افزار تسهیلگر جذب و استخدام با استفاده از هوش مصنوعی است، گفت: همچنین محصولی در حوزه سرمایه‌گذاری با مشارکت مجموعه دارایا تولید کردیم که تمرکز آن ارائه راهکارهای مبتنی بر رمزارزها است. درحال‌حاضر هم قابلیت کپی تردینگ به محصولات ما اضافه شده است. با این قابلیت، فرد می‌تواند تمام خرید و فروش‌های یک تریدر را کپی کند که برای افراد تازه‌کار مفید است.
به گفته مدیرعامل شرکت نیلوا، ظرفیت‌های پارک علم و فناوری شریف هزینه‌های سربار‌ کارآفرینی را برای شرکت‌ها کاهش می‌دهد. برای مثال، مشاوره‌های کسب‌و‌کار، پرداخت تسهیلات و ارائه ظرفیت‌های مشترک برای کاهش مالیات و سایر هزینه‌ها ازجمله این اقدامات است.