حضور شتاب‌دهنده تخصصی توانا در ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما

شتاب‌دهنده دارو و مکمل توانا، از شتاب‌دهنده‌های تخصصی ناحیه نوآوری شریف در ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما حضور پیدا کرد‌. نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما از ۱۹ تا ۲۱ مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) دایر است.  
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه شریف «دکتر محمد میرزایی صالحی، مدیرعامل شتاب‌دهنده توانا» ضمن بازدید از این نمایشگاه گفت: نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما معتبرترین نمایشگاه دارویی حتی در سطح خاورمیانه است و حضور در این رویداد می‌تواند در گسترش فعالیت شتاب‌دهنده و تیم های مستقر تاثیر چشمگیری داشته باشد.
وی با تاکید بر حضور تمام اعضای چرخه تولید تا پخش صنعت دارو و مکمل در ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما اظهار کرد: تمام بخش‌های صنعت دارو و مکمل از جمله تولید مواد اولیه، مواد موثره، فرمول، تجهیزات دستگاهی همه  در نمایشگاه حاضر هستند و حضور ما زمینه‌ساز  فراهم کردن نیازهای استارتاپ‌های شتاب‌دهنده توانا خواهد بود. برای  مثال استارتاپی نمونه اولیه را ساخته و نیازمند سایت تولید است بیش از ۵۰ شرکت تولیدی هستند که می‌توانند گزینه‌هایی برای تولید مشترک باشند.
بر اساس این گزارش، مسئولان روابط عمومی پارک علم و فناوری شریف و کارشناس توسعه کسب‌وکار پارک علم و فناوری نیز در نخستین روز از نمایشگاه از غرفه شتاب‌دهنده توانا بازدید کردند.
لازم به ذکر است،  غرفه شتاب‌دهنده تخصصی دارو و مکمل توانا در ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران  فارما از ۱۹ تا ۲۱ مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) دایر و پذیرای علاقمندان و فعالان عرصه دارو و مکمل است.