برگزاری اولین نشست هم‌اندیشی با فعالان زیست‌بوم کارآفرینی در ناحیه نوآوری شریف

اولین نشست هم‌اندیشی با فعالان زیست‌بوم کارآفرینی در ناحیه نوآوری شریف روز دوشنبه 13 آذر ماه در برج فناوری شریف برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر بهنام طالبی رئیس پارک علم و فناوری شریف درباره  عملکرد پارک علم و فناوری شریف و خدمات ارائه شده به واحدهای فناور صحبت کرد.

در ادامه دکتر طالبی در خصوص اهمیت مشارکت فناوران و فعالان کارآفرینی در ناحیه نوآوری شریف در جهت توسعه این زیست‌بوم توضیح داد: واحدهای فناور مستقر در ناحیه نوآوری شریف یکی از بازیگران اصلی ناحیه هستند و با شناسایی ظرفیت‌ها و نیازهای موجود در ناحیه نقش مهمی در توسعه و پیشرفت این زیست‌بوم  را ایفا می‌کنند.

او در ادامه افزود یکی از ماموریت‌های پارک شبکه سازی و هم افزایی بین اعضای زیست بوم است که امیدواریم با برگزاری این سلسه نشست‌ها این امر محقق گردد.

در این نشست گروه شرکت‌های ارتباطی شبکه آفتاب حضور داشتند و  آقای مازیار حبیبی‌نیا مدیر عامل گروه شرکت‌های ارتباطی شبکه آفتاب با بیان اهمیت برندینگ ناحیه نوآوری شریف درباره ظرفیت‌های موجود در  ناحیه و شکل‌گیری و تعامل با فناوران در صنعت رسانه و تبلیغات صحبت کرد.

پارک علم و فناوری شریف در این نشست میزبان شرکت‌های پارسا پلیمر شریف،فن گستران پیشرو بازار (ترب)، سنجش مهارت پایا(کوئرا)، ایوان رایان پیام (جیبیت)، نوبیتکس، حامی سیستم شریف، تجارت هوشمند روبه‌راه، پردازش آسان آیان (قبضینو)، امن‌افزار گستر شریف، تجارت الکترونیک ایماژ(تریبون)، آوای همراه هوشمند هزاردستان (کافه بازار)، ایده‌کاوان سرآمد سیستم (بهترینو)، پرتو تماس نوین (پرمان) بود.

شرکت‌های حاضر در برنامه نیز درباره چالش‌های موجود در ناحیه نوآوری شریف صحبت کردند و همچنین  پیشنهاداتی در جهت توسعه سبد خدمات به واحدهای فناور ارائه دادند.