اولین نشست تخصصی صادرات و واردات شرکت‌های فناور عضو پارک شریف برگزار شد

روز چهارشنبه 15 دی‌ماه اولین نشست از سلسله جلسات (کلینیک تخصصی مشاوره) با موضوع «صادرات و واردات» در محل مرکز رشد شریف برگزار شد.
میهمانان این برنامه «آقای دکتر کیانی، رئیس اداره تسهیل فناوری وزارت خارجه و مجموعه ویراتجارت شریف» بودند، ده شرکت فناور عضو پارک در این جلسه به بیان دغدغه‌ها و مشکلات خود در زمینه صادرات و واردات پرداختند.
در ابتدای برنامه دکتر کیانی بیان کرد: مجموعه‌های فناور در کشور وظیفه خطیر تولید و ایجاد ارزش را دارند و نهادهای بازرگانی موظف به صدور و ارائه محصولات به بازار هستند، مجموعه‌های بازرگانی می‌بایست با هماهنگی کامل به ارائه محصولات فناورانه به بازارهای خارجی نهایت تلاش خود را به کار گیرند.
در ادامه برنامه تیم‌های فناور به معرفی شرکت و محصولات خود و همچنین حوزه کاربردهای آن پرداختند. اغلب محصولات ارائه شده در رده محصولات رده بالا در رتبه‌بندی تکنولوژی بودند.
پارک علم و فناوری دانشگاه شریف همواره در تلاش برای ارائه خدمات جامع و موثر برای مجموعه‌های تحت نظر پارک می‌باشد، کلینیک تخصصی مشاوره یکی از برنامه‌های تخصصی برای ارائه خدمات در حوزه انتقال تجربه و دانش می‌باشد، مجموعه‌هایی که علاقه‌مند به حضور در این نشست‌ها هستند می‌توانند با مراجعه به اداره واحدهای فناور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.