شبکه‌سازی استارتاپ‌های شتاب‌دهنده شریف

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری شریف برای نخستین بار پس از شیوع کرونا و برگزاری رویدادهای آنلاین، اولین دورهمی حضوری استارتاپ‌های شتاب‌دهنده‌ شریف با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

این دورهمی روز چهارشنبه 21 مهرماه در محل مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف و با حضور «آقای مهندس آرمان صفایی، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل تریبون و آقای مهندس احسان عظیم‌زاده، معاون پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف» برگزار شد.

در این دورهمی‌ که با هدف «شبکه‌سازی و انتقال تجربه» برنامه‌ریزی شده است، تعدادی از استارتاپ‌های مستقر در شتابدهنده شریف (دکتر کلیم، استاک سرف، سروفناوران امید، لمونی، زیترون، رادیکال مدیکال، منکو، مدرسه پلاس، بسازیم، سینا طب شریف، پیمون و رایاکال) حضور داشتند.

در ابتدای برنامه مهندس عظیم‌زاده، هدف و رسالت پارک را عنوان کرد و برای اینکه استارتاپ‌ها و واحدهای فناور عضو پارک بتوانند بهتر از خدمات پارک بهره‌مند شوند، چند توصیه کاربردی را بیان کرد.

پس از آن مهندس صفایی، نحوه تأسیس و شکل‌گیری تریبون را توضیح داد. سپس از خدماتی که این مجموعه می‌تواند به استارتاپ‌های شریف ارائه دهد، گفت.

در پایان استارتاپ‌های حاضر خود را معرفی کردند و زمانی برای شبکه‌سازی تیم‌ها اختصاص داده شد.