سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف منصوب شد

به نقل از اداره‌ کل روابط عمومی وزارت علوم «آقای دکتر زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری» طی حکمی سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف را منصوب کرد. در این حکم انتصاب آمده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه صنعتی شریف» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیۀ انقلابی و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)،نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به ویژه «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» با رویکردی تحول گرایانه و مسأله محور در راستای تحقق «تمدن نوین اسلامی»، حرکت در مرزهای دانش و دستیابی به دیپلماسی و مرجعیت علمی به انجام رسانید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های «دکتر محمود فتوحی» رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

دکتر رسول جلیلی (زاده ۱۳۴۰ در اقلید) دانشیار دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف و عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی است.
دکتر جلیلی از فعالین حوزه کارآفرینی و نوآوری است و در نتیجه هدایت و تلاش‌های ایشان، تعداد زیادی از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی شریف موفق به ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای نوآورانه خود شده‌اند و بخش عمده‌ای از برون‌دادها و نتایج این فعالیت‌ها، در ناحیه نوآوری شریف متمرکز شده است.
برای آشنایی بیشتر با سوابق و تجربیات ایشان، اینجا کلیک نمایید.