دکتر جلیلی: جایگاه امروز شریف میراث تلاش اعضای خانواده بزرگ دانشگاه است

شریف خانه ماست شریف فصل مشترک هویت همه کسانی‌ست که حضور در این دانشگاه را تجربه کرده‌اند. با وجود گرایش‌های متنوع فکری، سیاسی و فرهنگی، این شریف است که ما را مانند اعضای یک خانواده به هم پیوند می‌دهد، بله ما اعضای یک خانواده‌ایم خانواده‌ی بزرگ دانشگاه صنعتی شریف.
به همت این خانواده بزرگ دانشگاه ما امروز در نقطه‌ای قابل اتکاء و ارزنده ایستاده است اما با وجود همه تلاش‌های گذشته دانشگاه امروز با مشکلاتی مواجه است.
پیامدهای همه‌گیری ویروس کرونا همچنان روی فعالیت‌های شریف سایه انداخته، چالش تامین منابع مالی یک مسئله جدی‌ست، نشاط و پویایی فضای دانشجویی در دانشگاه کم‌رنگ است و جای خالی لبخند و فعالیت‌های پرشور دانشجویان را به شدت احساس می‌کنیم. فاصله دانشگاه از نیازها و مسائل جامعه از موضوعاتی‌ است که در آینده شریف باید پیگیری و رفع شود.
دوستان عزیز جایگاه امروز شریف میراث تلاش همه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه به ویژه روسای سابق آن از جمله برادر عزیزم دکتر فتوحی است. من قدردان زحمات همه این عزیزان هستم و معتقدم مسیری که پیش روی ماست، یک مسیر پر پیچ و خم اما روشن است. پیمودن این مسیر بدون همکاری تمام اساتید فرهیخته، دانشجویان عزیز، کارمندان دلسوز و فارغ التحصیلان توانمند دانشگاه امکان‌پذیر نیست.
بنده دست یاری خود را به سوی تک تک شما اعضای خانواده بزرگ شریف دراز می‌کنم و مشتاق همراهی و همیاری‌تان هستم ما آینده شریف را در کنار هم می‌سازیم چون شریف رویای مشترک همه ماست.