برگزاری دورهمی واحدهای فناور دوره پیش‌‎رشد پارک علم و فناوری شریف

روز یکشنبه 19 شهریور 1402 دورهمی استارت‌آپ‌های شتاب‌دهنده، با حضور دکتر بهنام طالبی رئیس پارک علم و فناوری شریف در تالار توس دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. در این نشست دوستانه جمعی از استارت‌آپ‌های شتاب‌دهنده شریف حضور داشتند.

به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری شریف «میترا بهرامی، سرپرست دوره پیش‌رشد پارک» در ابتدای این مراسم توضیح داد: هدف اصلی از این دورهمی‌ها آشنایی بیشتر و برقراری ارتباط متقابل استارت‌آپ‌ها با یکدیگر است. همچنین استارت‌آپ‌ها می‌توانند دغدغه‌ها و چالش‌های خود را بیان کنند.

در همین راستا دکتر بهنام طالبی در همین خصوص توضیح داد: با برگزاری دورهمی‌ها مجموعه‌های مختلف با یکدیگر آشنا می‌شوند و از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده می‌کنند. پارک علم و فناوری شریف در تلاش است با ارائه خدمات، امکانات، منابع و تسهیلات مسیر را برای مخاطب‌های خود هموار کند.

در ادامه دورهمی استارت‌آپ‌های شتاب‌دهنده به بیان چالش‌ها و پیشنهادات در حوزه سرمایه‌گذاری، منتورینگ، تجاری‌سازی و… پرداختند.

این دورهمی با حضور استارت‌آپ‌های: توسعه معاملات هوشمند گندم، سفر کلاب، هموپلاس، آرکاوب، متاکارت، گروه فناوری دیپی،نت‌بان، شریف‌گیم، آزمایشگاه چرخان، آی‌ویش، چشم‌یار، منشی، رومیس، بهتر، گلدیکا، موری و سنساب برگزار شد.