گزارش عملکرد سرمایه‌گذاری شرکت توسعه کارآفرینی بهمن منتشر شد

شرکت توسعه کارآفرینی بهمن توسط جمعی از فعالان کارآفرینی فناورانه و نوآورانه با بیش از ده سال تجربه فعالیت در این زیست‌بوم، پایه‌گذاری شده است. این شرکت در مدت فعالیت پنج ساله خود تلاش بسیاری برای جذب دانش و مهارت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر دنیا، ایجاد فرهنگ صحیح تعامل با کارآفرینان و توسعه چارچوب‌های مالی و حقوقی مناسب با شرایط ایران داشته است.
شرکت توسعه کارآفرینی بهمن از سال ۱۳۹۹ به منظور ارائه تصویر روشنی از اکوسیستم کارآفرینی ایران و نقش‌آفرینی در گردش اطلاعات در این حوزه، اقدام به انتشار گزارش‌های متنوعی کرده است و در گزارش پیش رو خلاصه‌ای از عملکرد سرمایه‌گذاری خود را در سال گذشته ارائه می‌دهد.
هدف از انتشار این دست گزارش‌ها، ایجاد شفافیت در اکوسیستم استارتاپی ایران و جامعه هدف آن، کلیه فعالان و ذی‌نفعان زیست‌بوم کسب‌وکارهای نوپا می‌باشد.
مجموع سرمایه‌گذارری 1,272 میلیارد ریال در 21 کسب‌وکار و مشارکت در افزایش سرمایه 4 تیم از شرکت‌های پورتفو، از اقدامات این مجموعه در بازه اخیر بوده است.
شرکت توسعه کارآفرینی بهمن با انتشاراین گزارش‌ها سعی دارد تا به نوبه خود سهمی در گردش اطلاعات در این اکوسیستم داشته باشد.
برای دریافت آخرین گزارش صندوق بهمن در بازه زمانی خردادماه 1399 تا شهریورماه 1400 اینجا کلیک کنید.