پارک علم و فناوری شریف با هدف حمایت از فعالیت‌های توسعه‌ای واحدهای فناور عضو پارک (پیش‌رشد، رشد و پسارشد)، خدمات متنوعی را ارایه می‌دهد.فناوران محترم با ارائه درخواست به پارک می‌توانند از این حمایت‌ها تا میزان مشخص شده استفاده نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با سرکار خانم مقدم 66165193 داخلی 120 تماس حاصل نمایید.

فضای کسب‌وکار در دنیای امروز به شدت تغییر یافته است و تبلیغات به عنوان بازوی اصلی فروش و توسعه‌ بازار شناخته می‌شود‌. در راستای حمایت از توسعه بازار و بازاریابی محصولات واحدهای فناور، می‌توانند از اعتبار در نظر گرفته شده به صورت زیر استفاده نمایند.

  • طراحی و پشتیبانی وب سایت: میزان اعتبار انجام این فعالیت ۲.۴ میلیون تومان خواهد بود. واحد فناور می‌تواند ۸۰ درصد هزینه این موضوع را تا سقف اعتبار در نظر گرفته شده دریافت نماید.
  • طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور: میزان اعتبار انجام این فعالیت ۲ میلیون تومان خواهد بود. واحد فناور می تواند ۶۰ درصد هزینه این موضوع را تا سقف اعتبار در نظر گرفته شده دریافت نماید.
  • تیزر، کلیپ، انیمیشن، موشن‌گرافیک: میزان اعتبار انجام این فعالیت ۶.۶۵ میلیون تومان خواهد بود. واحد فناور می‌تواند این موضوع را با کارگزار در نظر گرفته شده انجام دهد.

حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی به توسعه روابط با مشتری، جستجو برای شرکا و کارکنان و مطرح شدن شرکت‌ها کمک می‌کند. اعتبار در نظر گرفته شده برای این موضوع ۵.۵ میلیون تومان است. واحدهای فناور
می‌توانند از اعتبار در نظر گرفته شده به صورت زیر استفاده نمایند.

  • کمک هزینه ثبت‌نام در هشتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت: میزان اعتبار این موضوع تا سقف ۳ میلیون تومان خواهد بود.
  • کمک هزینه ثبت نام در نمایشگاه مجازی iran itex: میزان اعتبار این موضوع تا سقف ۲.۵ میلیون تومان خواهد بود.

با توجه به پیچیدگی‌های موارد حقوقی در تدوین قراردادها و با هدف تشویق واحدهای فناور جهت استفاده از متخصصان این حوزه این اعتبار در نظر گرفته شده است. واحدهای فناور می‌توانند ۵۰ درصد از هزینه‌های امور حقوقی را تا سقف ۲ میلیون تومان دریافت نمایند.

یکی از الزامات واحدهای فناور ساخت و آزمایش نمونه اولیه محصول می‌باشد. واحدهای فناور می‌توانند ۵۰ درصد از هزینه‌های امور آزمایشگاهی و کارگاهی را تا سقف ۲ میلیون تومان دریافت نمایند.

اطلاعات مالی معمولا توسط نظام‌های حسابداری گزارش می شود. اکثر کسب و کارها برای رسیدن به موفقیت به یک مدیریت صحیح مالی احتیاج دارند. حسابداری از موارد بسیار مهم و اصلی در کسب و کار در حال رشد می‌باشد و از فواید اهمیت حسابداری در یک مجموعه و سازمان می توان به بودجه‌بندی دقیق و آگاهی از تغییرات موجود در بازار و بررسی هزینه و درآمدهای حاصل از فروش اشاره کرد.

واحدهای فناور می‌توانند ۸۰ درصد از هزینه‌های امور حسابداری را تا سقف ۴ میلیون تومان دریافت نمایند.