زمینه فعالیت: مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فرآورده های شیمیایی

سال تاسیس: 1397

ایده محوری: مواد پیشرفته و محصولات مبتنی برفناوری های شیمیایی (تولید مصالح پیشرفته در صنایع ساختمان و راه سازی)

وضعیت: پذیرش شده

وبسایت: radis.in

رادیاوران سروش(رادیس)

گروه صنعتی رادیس فعالیت خود را در سال 1391 با همکاری دانشگاه صنعتی شریف در قالب طرح‌های پژوهشی پیرامون بتن‌های فوق توانمند (Ultra-High performance concrete) آغاز نموده و پس از مدتی با ثبت شرکت حقوقی مستقل، به رفع نیازهای صنعتی کشور در حوزه‌های مختلف با استفاده از مصالح پیشرفته پرداخته است.
واحد فنی و مهندسی (R&D) این شرکت پس از چند سال کار تحقیقاتی و میدانی که با همکاری شهرداری شهر تهران صورت پذیرفته است، موفق به تولید نوعی نانو کامپوزیت گردیده است که از لحاظ مقاومت فشاری در رده مقاومت فشاری فولاد قرار دارد. استفاده از نانوکامپوزیت مذکور یکی از بهترین راه‌حل‌های موجود به‌منظور رفع مشکل سرقت وسایل فلزی موجود در سطح شهر همچون درپوش‌های منهول، آبگیرها و آبگذرها و… می‌باشد.
لازم به ذکر است که این محصول علاوه بر دریافت گواهی ثبت اختراع، موفق به اخذ تأییدیه فنی از مراکز معتبری همچون قطب علمی سازه و زلزله دانشگاه صنعتی شریف ،مرکز متالوژی رازی،دانشگاه امیرکبیر و نیز ده‌ها انجمن علمی معتبر دیگر گردیده است.
علاوه بر درپوش‌های منهول نانوکامپوزیت که جایگزین درپوش‌های منهولی چُدنی شده‌اند این شرکت محصولات دیگری همچون کف پوش جایگزین آسفالت، اِلمان‌های خانه پیش ساخته، دیوار ساختمانی سریع النصب و نماهای بتُن اکسپز فوق سبک را در سبد محصولات خود دارد.

خیابان آزادی، خیابان حبیب‏‌اله، خیابان شهید قاسمی، پلاک ۳۷، مجتمع فناوری شهید قاسمی، واحد ۸
02166091206