تلفن 021-66530642

ایمیل techpark@sharif.ir

لینکدین پارک علم و فناوری در لینکدین

phone : 021-66530642

fax : 021-66530545

linkedIn : linkedIn

واحد شــرکت‌های رشدیافته

شرکت های رشدیافته، شرکت‌هایی هستند که مراحل رشد کسب‌وکار خود را سپری کرده‌اند و به وضعیتی پایدار، ساختاریافته و درآمدزا رسیده‌اند ودارای محصول تجاری‌سازی شده هستند. این شرکت‌ها برای حضور در زیست‌بوم نوآوری شریف و استفاده از تسهیلات پارک، در مجتمع‌های فناوری مستقر می‌شوند. در ادامه معرفی مختصری از شرکت‌های رشدیافته مستقر آورده شده است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت آنها مراجعه نمایید.

همچنین شرکت‌های متقاضی می توانند با دانلود فایل از بخش مخاطبان و شرایط پذیرش از جزییات اقدام برای پذیرش در پارک مطلع شوند. چنانچه شرکت شما با معیارهای آیین‌نامه، جزو شرکت‌های رشدیافته محسوب می شود می توانید با دانلود فرم زیر و تکمیل و ارسال آن به ایمیل پارک نسبت به استقرار در پارک اقدام بفرمایید. پذیرش شرکت‌ها با توجه ظرفیت موجود و اولویت‌های پارک صورت می‌گیرد.

توسعه فناوری شریف سولار

شریف سولار شرکتی دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف است و از همکاری تعدادی از نخستین پژوهشگران و فارغ التحصیلان حوزه سلول های خورشیدی در دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته است. زمینه کاری عمده شریف سولار در حال حاضر تجهیزات آزمایشگاهی است که به طور خاص در حوزه ساخت و آنالیز سلول های خورشیدی کاربرد دارند ولی به طور عام دارای کاربردهای متنوع دیگری هستند. علاوه بر تجهیزات، طیف بزرگی از مواد آزمایشگاهی مورد استفاده در سلول های خورشیدی، LED و الکترونیک پرینتی در شرکت تولید شده و خدمات گسترده ای در زمینه ساخت و آنالیز سلول های خورشیدی ارائه می شود. شریف سولار با ارائه سبد کاملی از محصولات و خدمات در حوزه سلول های خورشیدی اکنون در این حوزه در کشور مرجعیت یافته است.

پارسا پلیمر شریف

شرکت پارسا پلیمر شریف در سال ۱۳۸۶ و با سابقۀ تحقیقاتی بیش از یک و نیم دهه در زمینه ترکیبات پیشرفته پلیمری آغاز به کار نمود. این شرکت با بکارگیری آخرین یافته های علمی و استفاده از تجهیزات به روز تلاش دارد تا به عنوان یک واحد تولیدی دانش محور نقش مثبتی را در حوزۀ مواد پلیمری ایفا نماید.

آدریان فلزات شریف

شرکت آدریان فلزات شریف، به عنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه مهندسی متالورژی، با محوریت فعالیت های تحقیق و توسعه بنا نهاده شده است. این شرکت به منظور ایجاد ارتباط مستمر و پویا میان مبانی آکادمیک و نیازهای کاربردی صنایع (به ویژه صنایع متالورژی) حرکت خود را پیش می برد. با توجه به اینکه متخصصان این شرکت شناخت مناسبی نسبت به  توانایی و نیازهای صنعت و دانشگاه دارند، انتظار می رود فرآیندهای تحقیق و توسعه صورت گرفته منجر به طراحی، ساخت و تولید محصولات یا فرآیندهای بهینه گردد.  این فعالیت ها کاهش مصرف مواد اولیه، بهبود کیفیت محصولات تولیدی، بهینه سازی انرژی، بازیابی منابع (مواد و انرژی) ثانویه را دنبال می کنند.

 توسعه سامانه مانا رایکا

شرکت توسعه سامانه مانا به پشتوانه چهارسال تحقیق و توسعه در زمینه تولید و تحلیل داده هاى ترافیک خودرو ها و افراد و ساخت و تجهیزات تکنولوژى مرتبط با آن در بهار سال ۱۳۹۳با تکیه بر دانش فنى جمعى از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتى شریف تاسیس گردید. این شرکت دانش بنیان با چشم انداز مبتنى بر فناورى ارتباطات و سامانه اندازه گیرى زمان سفر و همچنین تولید و تحلیل داده هاى ترافیکى با هدف ارائه خدمات جامع داده هاى تحلیل شده ترافیک فعالیت خود را آغاز کرد.

گروه شرکت‌های آتنـا

با هدف پاسخ به نیاز‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات بازار و ارائه خدمات جامع به کاربران این فناوری شروع به فعالیت نموده است. این گروه با پشتوانه تجربه مدیران خود و آگاهی از عرصه‌های کلان مدیریتی بر آن است تا با شناخت و بکارگیری دستـاورد و دانش روز، راه‌حل‌های فراگیری را در جهت ارائه خدمات فناوری اطلاعات عرضه نماید. پایه‌های اولیه فعالیت گروه شرکت‌های آتنـا در سال ۱۳۸۵ و با تاسیس شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنـا برپا شد. رشد سریع فناوری اطلاعات در کشور و نگاه تخصصی مدیران مجموعه، در سال ۱۳۸۷ منجر به تفکیک بخش تخصصی امنیت فناوری اطلاعات تحت عنوان شرکت پارس آتنا دژ شده و ماهیت گروهی مجموعه نمایان شد. سال ۱۳۹۴ نیز شرکت سامانه‌نگار آتنا (سنا) برای توسعه و تجاری‌سازی راهکارها و محصولات نوآورانه و دانش‌بنیان دپارتمان تحقیق و توسعه پاد در حوزه‌های خدمات ابری و تامین سرمایه جمعی تاسیس شد.

نورآفرین ایده

شرکت فنی و مهندسی نور آفرین ایده (نایکو) در سال ۱۳۸۵ به همت جمعی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با ایده محوری تجاری سازی ایده و نوآوری ها در حوزه فناوریهای لیزر و فوتونیک، شکل گرفت. در طول مدت حضور در فضای کسب و کار کشور، توانست فعالیتهای خود رد این حوزه فناوری را تنوع ببخشد

شرکت پرتو انرژی

شرکت مهندسی و توسعه پرتو انرژی توسط گروهی از نخبگان جوانِ المپیادهای علمی و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های برتر کشور که دارای سابقه ۱۵ ساله در فعالیت های اقتصادی دانش بنیان بخش خصوصی و همچنین دو سال فعالیت علمی وعملی در زمینه انرژی های تجدید پذیر و مدیر پروژه داشته، تاسیس شده است.

شرکت سپنتا پلیمر شریف

شرکت سپنتا پلیمر شریف به پشتوانه تجارب بیست ساله اعضای این شرکت و فعالیت های تحقیقاتی و صنعتی در راستای توسعه فناوری های غشایی و همچنین فناوری های مرتبط با طراحی و ساخت سیستم های پلیمر پایه در دانشگاه صنعتی شریف فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر مشغول به فعالیت و توسعه فناوری های مذکور می باشد.

توسعه فناوری‌های نوین سلامت سینا

شرکت توسعه فناورى هاى نوین سلامت سینا با بهره گیرى از متخصصین ، محققین برجسته و علاقمندان در عرصه فناورى هاى پیشرفته و حوزه سلامت در حوزه امواج الکترومغناطیس و شیوه هاى ایمن سازى ، بر آن بوده است تا با ثبت اختراع و شناسایى انواع روش ها و فناورى هاى نوین، پژوهش مستمر و ارتباطات بین المللى و داخلى، آخرین دستاورد هاى در دسترس را براى شناسایى امواج الکترومغناطیس آلوده در محیط زندگى با ارائه خدمات مشاوره اى، آموزشى، سنجش و ارزیابى و در نهایت، ارائه راه حل هاى متفاوت، محیطى سالمتر از منظر آلودگى هاى امواج الکترومغناطیس براى مخاطبان خود فراهم آورد.

دانش افزار نارون شریف

شرکت دانش‌بنیان دانش‌افزار نارون شریف (دانش) در سال ۱۳۹۰ تاسیس شده و با اتکا به بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان مختصصین خود، با تمرکز بر حوزه مدیریت فناوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه با بهره‌گیری از نخبگان دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران و شهید بهشتی توانسته است در مدتی اندک به جایگاه مناسبی در میان فعالان حوزه مدیریت فناوری اطلاعات دست یابد.

فن گستران پیشرو بازار (ترب)

فن گستران پیشرو بازار در اوایل پاییز سال ۹۳ براى پیاده سازى موتور جستجوى خرید مخصوص کاربران ایرانى، تیم سه نفره‌اى در شتاب‌دهنده‌ى دانشگاه شریف از دانشجویان مهندسى کامپیوتر و برق تشکیل شد. اعضاى تیم سابقه‌ى کسب مدال طلاى جهانى المپیاد کامپیوتر و ریاضى و همچنین تجربه‌ى کار در شرکت‌هاى بین‌المللى را داشتند و هم از نظر فنى و هم از نظر تجارى‌سازى تخصص لازم را براى طراحى یک موتور جستجو را داشتند. در زمستان ۹۳ وبسایت ترب که اولین محصول تیم بود با آدرس torob.ir در دسترس عموم قرار گرفت و بلافاصله پس از آن اپلیکیشن بازارچه به شکل عمومى عرضه شد که هر دو با استقبال خوبى مواجه شدند. در سال ۹۴ با اضافه شدن اعضاى جدید به تیم روند گسترش قابلیت‌هاى ترب بسیار سریع‌تر شد و در نهایت در تابستان ۹۴ با جذب سرمایه‌گذارى مرحله‌ى اول، استارتاپ ترب وارد مرحله‌ى جدیدى از رشد شد. هم اکنون تیم ۱۱ نفره‌ى فن گستران پیشرو بازار در مرکز رشد دانشگاه شریف مستقر است.

تجارت همراه روناش

شرکت تجارت همراه روناش در سال ۱۳۹۴ با هدف ارائه خدمات بر پایه اینترنت و تلفنهای همراه پایه گذاری شد. خدمات ارائه شده توسط این شرکت تنها رویکرد تجاری نداشته و مفید بودن خدمات برای کاربر و جامعه همواره مورد توجه بوده است.

ایده های خلاقانه و شناخت از بازار و استفاده از افراد متخصص، نیروی محرکه اصلی این شرکت به شمار میرود.

امن‌افزار گستر شریف

شرکت امن‌افزار گستر شریف در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردیده و رسالت خویش را تحقیق، پژوهش و تولید محصولات امنیتی در حوزه ICT به منظور صیانت از سرمایه‌های اطلاعاتی کشور قرار داده است. وجود کارشناسان کارآمد و متخصص در شرکت و همچنین حفظ ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی کشور توانسته است شرکت را به مجموعه‌ای تخصصی در حوزه افتا تبدیل نموده و زمینه اعتماد سازمان‌های کشور به فعالیت‌های شرکت را فراهم نماید

توسعه وادی رایمندان

دستانی خالی و رویاهایی بزرگ… داستان وادا در سال ۱۳۹۰ اینطور آغاز می‌شود. ما چند نفری، دور هم به عنوان یک استارت‌آپ کار خود را با ارائه خدمات متنی به کاربران موبایل شروع کردیم. به تدریج کاربران، نیازها و علایق آنها را شناختیم و این شناخت را مبنای همه تصمیم‌گیری‌هایمان قرار دادیم. فرمول رشد ما، داشتن کاربران وفادار و تمرکز بر ساخت مزیت‌های رقابتی واقعی بوده است: به همین سادگی!

مهد تجارت گستران عطار

خاستگاه گروه عطار در واقع فعالیت های پژوهشی باشگاه دانش پژوهان جوان است که در سال ۱۳۷۸ آغاز گردید. انگیزه اصلی این فعالیت ها ارائه جایگزین مناسب و جذاب برای مهاجرت دانش جویان ممتاز، دانشگاه ها از جمله دانش پژوهان المپیادی، جهت یافتن شغل جذاب متناسب با علایق در داخل کشور بود. برقراری ارتباط با مراکزصنعتی، علمی و پژوهشی و تاسیس شرکت های دانش بنیان با هدف پاسخگویی به نیاز این مراکز در این حرکت نقشی بسیار کلیدی داشت.

صدرافن پرداز

شرکت صدرافن پرداز در سال ١٣٨۵ با هدف طراحی و تولید محصولات الکترونیک قدرت توان بالا تاسیس و موفق به کسب عنوان دانش بنیان گردید. این شرکت با تکیه بر دانش و همت متخصصان داخلی توانسته است با تولید محصولات خاص در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، حمل نقل ریلی و دریایی، انرژی های تجدید پذیر و صنعت برق ، در جهت رفع نیازهای صنعتی کشور گام بردارد. استفاده از دانش مهندسی سیستم و مدیریت پروژه در طراحی و تولید محصولات دانش بنیان و همچنین ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه ها و موسسه های تحقیقاتی، قابلیت ارایه محصولات و خدمات با کیفیت را به شرکت صدرافن پرداز داده است.

شریف نانو پارس

شرکت دانش بنیان شریف نانو پارس یکی از پیشگامان در عرصه نانو فناوری کشور محسوب می­شود که با بهره گیری از نتایج سال­ها مطالعه و تحقیق پژوهشگران بنام حوزه­ی نانو فناوری گام مهمی را در راستای تولید و توسعه ی نانو پوشش­های عمومی و صنعتی با خواص منحصر به فرد برداشته است. این شرکت تا کنون پروژه­های متعددی را در زمینه های مختلف پوشش دهی با موفقیت به انجام رسانده است. همچنین این مجموعه می­کوشد تا با انجام پژوهش­ و توسعه گسترده و تولید محصولات با کیفیت و استاندارد، سهم به سزایی را در برطرف کردن نیاز های کشور در زمینه نانو فناوری داشته باشد. با توجه به تخصص بالا و تجربه حرفه ای شرکت شریف نانو پارس با پروژه های متعدد انجام شده در سطوح مختلف داخلی و بین المللی، به خصوص تیم تحقیق و توسعه شرکت که اکثرا از اساتید و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف می باشند، این شرکت محصولات و خدمات تخصصی وسیعی را دارا می­باشد. لازم به ذکر است که این شرکت در مواردی به طور خاص محصولی را برای اولین بار جهت رفع نیازهای تخصصی در صنایع تولید نموده است.

مؤسسه تحقیقاتی و آموزشی نور (توان)

مؤسسه تحقیقاتی و آموزشی نور (توان)، در سال ۱۳۷۸ با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاهها – مراکز علمی و نیز خبرگان صنعت در بخش خصوصی شکل گرفت.مأموریت این مؤسسه بهبود کیفیت داروها، لوازم آرایشی و مواد غذایی تولید شده در ایران است و تمام تلاش خود را می‌کند تا از این طریق کیفیت زندگی ایرانیان را ارتقا دهد.

این مؤسسه تلاش می‌کند تا به عنوان همراهی مطمئن در تحقیق و توسعه، مرکزی جهت ارائه خدمات با بهترین کیفیت به صنایع و بعنوان حلقه ارتباطی صنعت و دانشگاه در جهت جذب پروژه‌های دانشگاهی ازیک طرف و شناسایی نیازهای صنعت از طرف دیگر و فراهم آوردن زمینه لازم جهت اجرای آنها ایجاد کند.

 

بسپار پیشرفته شریف

شرکت بسپار پیشرفته شریف تولید کننده‌ی کیسه‌های هوشمندی با ماندگاری بالا برای نگهداری میوه و سبزیجات است. کیسه های هوشمند، تولیدی خاص با فناوری نانو می‌باشند. این محـصولات از طریق کنترل گازهایی نظیر اکسیژن، دی‌اکسید کربن و کنترل رطوبت موجب ماندگاری بیشتر مواد تا دو برابر و درنتیجه صرفه‌جویی در وقت، هزینه می‌شود. محصولات این شرکت برای مصارف خورد در خانه‌ها، مصارف عمده در باغ‌ها و به صورت کیسه زباله ضد باکتری و زیست تخریب‌پذیر طراحی شده اند.

صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی توسعه صادرات و فناوری شریف

صندوق پژوهش و فناوری شریف در سال ۱۳۹۰ با هدف سرمایه‌گذاری و حمایت از کارآفرینان در مراحل پیش‌رشد، رشد و رشدیافته و ایجاد کسب‌وکارهای جهانی تشکیل شد. این صندوق در جهت رسیدن به اهداف خود همکاری نزدیکی با بنیان‌گذاران در موضوعات شراکت استراتژیک، مدیریت استعدادها، قوانینی و مسائل حقوقی، توسعه‌ی بین‌المللی دارد.همچنینی این صندوق به عنوان یکی از بازیگران کلیدی زیست‌بوم کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف، تعاملات گسترده‌ای با پارک علم و فناوری شریف، مرکز رشد و کارآفرینی شریف و مجتمع خدمات فناوری شریف دارد. حوزه‌های مورد توجه این صندق شامل خدمات کسب‌وکار، نرم‌افزار به عنوان خدمت، اپلیکیشن‌های موبایل، رسانه‌های دیجیتال، بازی‌های رایانه‌ای، انیمیشن، تکنولوژی مالی، اینترنت اشیاء، رایانش ابری و فناوری‌های نوین اطلاعات و ارتباطات می‌شد.

 

فناوران هوین الکترونیکی امن (هویتا)

شرکت فناوران هویت الکترونیکی امن (هویتا) در زمینه طراحی، توسعه و ارائه محصولات و خدمات حوزه زیرساخت کلید عمومی (PKI) و امضای دیجیتال فعالیت می کند. از جمله می توان به طراحی و تولید نرمافزار صدور و مدیریت گواهی الکترونیکی، طراحی و ساخت تجهیزات رمزنگاری و امضای دیجیتال، صدور انواع گواهی های الکترونیکی، امن سازی سرویس های مختلف مبتنی بر PKI، راه اندازی مراکز صدور گواهی الکترونیکی و ارائه راهکار و مشاوره در این حوزه اشاره کرد.

پیام‌افزار پیک‌آسا

زمینه اصلی و تخصصی اولیه شرکت پیک آسا در حوزه تولید و توسعه سامانه های نرم افزاری- مخابراتی و با تمرکز بر سامانه­های مختلف Messaging  است. از سال ۱۳۹۰ نیز در حوزه پلتفرم­‌های زیر ساختی ارائه سرویس­های ارزش افزوده بر بستر شبکه مخابراتی نیز محصولاتی را تولید نموده­ که در حال فعالیت و ارائه سرویس­دهی به مشترکین است. زمینه اصلی و تخصصی اولیه شرکت پیک آسا در حوزه تولید و توسعه سامانه های نرم افزاری- مخابراتی و با تمرکز بر سامانه­های مختلف Messaging  است. از سال ۱۳۹۰ نیز در حوزه پلتفرم­های زیر ساختی ارائه سرویس­های ارزش افزوده بر بستر شبکه مخابراتی نیز محصولاتی را تولید نموده­ایم که در حال فعالیت و ارائه سرویس­دهی به مشترکین است.

 

حامی سیستم شریف

شرکت دانش‌بنیان حامی سیستم شریف ارائه‌دهنده راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد. تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی پرتال رسمی همراه اول (www.mci.ir)، پرتال ترابردپذیری، پرتال خدمات غیرحضوری (E-Care)، باشگاه مشتریان همراه اول، سامانه خرید شماره تلفن گلچین، سیستم پرداخت قبض، درگاه فروش کارت شارژ، اپلیکیشن های Android و iOS همراه من و همچنین سامانه پست الکترونیک سازمانی همراه اول (Email) در کنار بسیاری از فعالیت‌های مرتبط دیگر ازجمله پروژه‌های توسعه‌یافته و در حال پشتیبانی توسط این شرکت می‌باشد.

شرکت پردازش و ذخیره‌سازی سریع داده

شرکت پردازش و ذخیره‌سازی سریع داده با نام رسمی پرسا در سال ۱۳۹۴ با هدف تحقیق و توسعه (R&D)، طراحی و تولید سامانه‌های ذخیره‌سازی داده (SAN Storage) تأسیس گردید. محصولات ذخیره‌سازی شرکت پرسا با نام تجاری SAB و تحت برند HPDS (High Performance Data Storage and Processing) تولید و به فروش می‌رسد. با توجه به رشد سریع تکنولوژی و تولید حجم بالای داده در سال‌های اخیر، نگرانی‌ها در زمینه نگهداری اطلاعات کاربران و همچنین ارائه سرویس مناسب در این زمینه افزایش یافته‌است. شرکت پرسا همسو با کاهش این نگرانی‌ها و همچنین افزایش توان داخلی در عرصه تکنولوژی ذخیره‌سازی داده‌های حجیم تأسیس گردید.

 

شریف پردازشگر دانش (سیناوب)

سیناوب، سامانه یکپارچه مدیریت نشریات ادواری است که توسط شرکت شریف پردازشگر دانش بر اساس استاندارد نشریات معتبر بین‌المللی طراحی و پیاده‌سازی است. این سامانه مورد استفاده بسیاری از دانشگاهها، موسسات و انجمن‌های علمی است. بسیاری از نشریات علمی از این سامانه برای مدیریت دریافت و ارزیابی مقالات، پیگیری و رهگیری وضعیت مقالات ارسالی و انتشار الکترونیکی نشریات خود استفاده می‌کنند. سامانه مدیریت نشریات علمی سیناوب در کنار دیگر سامانه‌های سیناوب از جمله سامانه مدیریت برگزاری  همایش‌های علمی سیناوب و سامانه مدیریت انتشار آثار علمی (سما) زمینه لازم را برای یکپارچه سازی تمامی اطلاعات علمی دانشگاهها و موسسات علمی فراهم کرده است.

شرکت یافتار پژوهان پیشتاز رایانش

شرکت یافتار پژوهان پیشتاز رایانش در سال ۱۳۹۲ تاسیس گردیده و رسالت خویش را تحقیق ، پژوهش و تولید محصولات در حوزه امنیت و سلامت فضای مجازی قرارداده است. در ابتدای شکل گیری شرکت در زمینه امنیت اطلاعات و سالم سازی فضای مجازی فعالیت خود را گسترش داده و دانش و تجربیات ارزشمندی را فراهم نموده است. حاصل این تلاش ها ،استقرار مجموعه ای کاملا تخصصی در حوزه فوق الذکر به همراه سوابق اجرایی و تجربی مفید در قالب این شرکت است.

 

توسعه کارآفرینی بهمن

شرکت توسعه کارآفرینی بهمن در سال ۱۳۹۵ با هدف ارائه خدمت به کسب و کارهای نوپا از طریق سرمایه گذاری خطرپذیر تأسیس شد. این شرکت برای سرمایه‎‌گذاری، ویژگی‌های کارآفرین، انگیزه، تمرکز و آرامش را در اولویت خود قرار می‌دهد تا فرآیند ارزش‌آفرینی او را تسهیل نموده و با خلق موفقیت در فضای مولد، بر تحول اقتصاد کشور اثر بگذارد.

شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی

شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی با هدف ارتقاء فن آوری در زمینه های طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، اتوماسیون و انجام پروژه های فن آورانه از سال ۱۳۸۵ به عنوان مرکز طراحی و از سال ۱۳۹۵ تاکنون به عنوان شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی به مدیریت دکتر محمد دورعلی(عضو هیئت علمی دانشگاه شریف) و همکاری فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و مهندسین مجرب شکل گرفته و دارای برنامه زمان بندی بلند مدت برای حضور در صنعت و ایجاد تحول در آن می باشد.

 

تدبیرگران سامانه‏‌های انرژی

مرکز تدبیرگران مجموعه‌ای از هسته‌ها و مراکز کارآفرین دانش‌بنیان در کنار یک موسسه پژوهشی به نام سامانه‌های انرژی تدبیرگران می باشد که در حال حاضر توسعه و بومی‌سازی تجهیزات ابزاردقیق، سامانه‌های حفاظت و پایش وضعیت(مانیتورینگ) ماشین‌های دوار در صنایع نفت، گاز و نیرو را دنبال می‌کند. مهمترین رسالت تدبیرگران کمک به رشد و توسعه اقتصادی کشور مبتنی بر سرمایه‌های انسانی، دانش و فناوری می باشد. ماموریت تدبیرگران، افزایش زمان کارکرد ماشین‌های دوار با استفاده از راهبردهای نوین “نگهداری براساس وضعیت” با بهره‌گیری از فناوری‌های دیجیتال و میکروالکترونیک نوین است. در این راستا بیش از ده سال است که شبکه گسترده ای از دانشوران و فناوران با هدف رفع نیازهای کشور و توسعه اقتصاد مقاومتی با دیدگاه درون زا و برون‌گرا شکل گرفته است. از جمله محصولات اصلی در این حوزه می‌توان به سامانه حفاظت دور ماشین‌های دوار(Over Speed)، سامانه جامع پایش وضعیت (TCM 3500)، سنسور سرعت (TMP-01)و ترنسمیتر دور(TSM-01) اشاره کرد.

کاوین پیشرو شریف سامانه

شرکت دانش‌بنیان کاوین پیشرو شریف سامانه در سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه خدمات نرم‌افزاری به اشخاص حقیقی و حقوقی تاسیس و به ارائه خدمات مختلف از جمله خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، تولید محتوای الکترونیکی، ارائه خدمات و پروژه‌های نرم افزاری، ارائه آموزش‌های تخصصی پیشرو بوده است. هسته اولیه این شرکت در دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفت.

پیشتازان امن کاوی عماد

شرکت پیشتازان امن‌کاوی‌عماد” درجهت رسیدن به‌اهداف خود، با بکارگیری نیروهای انقلابی و خبره درحوزه ICT، افزایش بهره‌وری وتوانمندسازی آن‌ها با به‌روز نگهداشتن دانش‌فنی و تخصصی، فراهم ساختن محیط کاری مطلوب، بکارگیری ابزارها و متدولوژی روز دنیا، ارتقاء مداوم توانایی شناسایی آسیب‌پذیری‌ها و ارائه راهکار جهت مقابله با آن، آشنایی باجدیدترین بدافزارهای موجود درحوزه ارتباطات وهمچنین ارتباط مستقیم بامحیط دانشگاه‌ها ومراکز علمی، جزو معدود شرکت‌هایی است که به‌صورت تخصصی صرفاً درحوزه‌ ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ، با ارائه خدمات تخصصی انجام‌وظیفه می‌نماید.